Vtisi

Premiera filma Muzej norosti (Amir Muratović, 2020) je nekatere spodbudila, da ste nam zaupali svoje vtise in zgodbe in jih bili pripravljeni deliti z drugimi. Z objavo teh misli odpiramo prostor spominjanja, spraševanja, izpovedovanja, pričanja o življenju v institucijah. Verjamemo, da bo javna razprava prispevala k spreminjanju škodljivih socialnih praks.

Če bi radi tudi vi podelili svoje razmišljanje, nam ga pošljite na info@muzejnorosti.eu.

Če želite, lahko ostanete anonimni – vašega imena ne bomo objavili niti shranili.

Film

Film Muzej norosti

Dokumentarni film Muzej norosti si lahko ogledate v arhivu RTV Slovenija

scenarist, režiser in montažer: Amir Muratović

direktor fotografije: Bernard Perme

avtorja glasbe: Ana Kravanja in Samo Kutin

Vtisi

Prijavite se na novice

Če želite biti obveščeni o dogajanju pri nas, nam zaupajte svoj email naslov.

Vaš e-naslov bomo hranili za pošiljanje obvestil Muzeja norosti, teh podatkov ne bomo uporabljali v druge namene. V kolikor obvestil Muzeja norosti ne želite več prejemati, nam to sporočite na info@muzejnorosti.eu in vaš e-naslov bomo izbrisali iz našega seznama. Hvala za zaupanje.

V katerem jeziku želite prejemati novice